Apie mus

TOP FUN AKADEMIJOS ISTORIJA

Top Fun Akademija buvo įkurta 2008 m. Vilniuje. Vienas iš jos įkūrėjų žinomas daininkas ir dainų autorius Lukas Pačkauskas. Tai buvo pirmoji tokia akademija vaikams ir suagusiems, kurioje galima mokytis dainavimo, aktorinio meistriškumo, miuziklo meno, gatvės šokių, pramoginių šokių bei grožio paslapčių. Top Fun Akademijoje užsiėmimus vedė Lietuvoje gerai žinomi savo sričių profesionalai. Aktorinio meistriškumo užsiėmimus dėstė Marius Jampolskis, Audrius Bružas, Aušra Štukytė bei Marius Mačiulis. Dainavimo pamokas vedė daininkas Deivis, Daina Bilevičiūtė bei Rūta Ščiogolevaitė. Gatvės šokių mokė Justė Mozolytė, Paulius Šinkūnas, Natalija Filiovič bei BBoy Vykis. Pramoginius šokių menas buvo patikėtas Deividui Meškauskui, o miuziklo pamokas vedė aktorė ir dainininkė Ingrida Žiliūtė.

2011 m. pavasarį Top Fun Akademija transformavosi į Top Fun vasaros stovyklas, į kurias buvo kviečiami kūrybingi, meniški, talentingi Lietuvos vaikai. Šiose stovyklose vaikai turi galimybę atskleisti savo kūrybinius ir meninius gebėjimus bei talentus, pasisemti patirties iš Lietuvoje gerai žinomų savo sričių profesionalų – aktorių, daininkų, choreografų, šokėjų bei atlikėjų. Čia vaikai ne tik smagiai praleis laiką, susiras draugų, bet ir susipažins su žinomais žmonėmis, kurie pasidalins savo patirtimi ir suteiks galimybę vaikams mokytis ir lavinti meninius bei kūrybinius įgūdžius.

MŪSŲ MISIJA

Atsakingai ir profesionaliai organizuoti Top Fun vaikų vasaros stovyklas, didžiausią dėmesį sutelkiant į vaikų gabumus bei talentus. Žinomų profesionalų pagalba padėti vaikams atsiskleisti ir nukreipti juos tinkama linkme. Suteikti galimybę lavinti talentus visiems Lietuvos vaikams.

MŪSŲ VIZIJA

Stiprinti savo pozicijas organizuojant menines vaikų vasaros stovyklas, suteikti galimybę visiems talentigiems vaikams mokytis ir tobulinti meninius gabumus,  į šią veiklą įtraukti kuo daugiau vaikų bei jų tėvelių, jaunimo ir jaunų žmonių.

MŪSŲ TIKSLAS

Užkrėsti visus gera nuotaika bei noru išmokti šokti, dainuoti, vaidinti bei gerai praleisti laiką :).