Kūrybinės vaikų vasaros stovyklos

Jau dešimtus metus Top Fun Akademija organizuoja kūrybines vaikų stovyklas, kurių metu stovyklautojai mokomi dainavimo, aktorinio meistriškumo ir gatvės bei pramoginių šokių paslapčių. Šiose stovyklose laukiame kūrybingų, meninę gyslelę ar talentą turinčių vaikų, kurie nori pasisemti patirties iš pačių geriausiųjų.

Top Fun stovyklų metu vyksta įvairūs meniniai užsiėmimai ir pamokos, kurių metu stovyklautojai turi galimybę kurti savo pasirodymus, tobulinti savo talentus ir sugebėjimus, įgauti sceninės patirties besiruošiant parodomajam koncertui tėveliams. O svarbiausiai, kad vaikams tobulėti ir mokytis padės geriausi Lietuvos savo sričių profesionalai – kompozitorius ir daininkas Lukas Pačkauskas, šokio choreografai ir mokytojai Deividas Meškauskas bei Paulius Šinkūnas,  aktoriai Ingrida Žiliūtė ir Ineta Stasiulytė, Džiugas Siaurusaitis ir kiti.

Stovyklos dalyviai turės galimybę susipažinti su savigynos paslaptimis. Vieną popietę juos mokys klubo GINTIS instruktoriai. Taip pat bus nepamiršti ir kiti tradiciniai užsiėmimai – sportinės bei protinės rungtys, smagūs žaidimai, viktorinos, karaoke ir kino vakarai. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną skelbiami geriausieji stovyklautojai ir komandos, kurių lauks staigmenos ir prizai. Baigiamojo koncerto metu vaikai kartu sudainuos Top Fun stovyklos himną ir sušoks „flash mob“ šokį – tai bus jų dovana tėveliams.