Atmintinė

Svarbu žinoti į stovyklą besiruošiantiems vaikams ir jų tėveliams:

1. Kiekvienas vaikas privalo turėti kepurę ar skarelę nuo saulės.

2. Visada rekomenduojame įdėti vaikams šiuos daiktus: botus, skėtį ar kitą apsaugą nuo lietaus, kepurę nuo saulės, maudymosi šlepetes, maudymosi kostiumelį, maudymosi trumpikes ir šiltesnių rūbų lietuviškiems vasaros vakarams.

3. Galite vaikams įdėti pinigėlių, nes sodyboje yra galimybė vaikams nusipirkti ledų, gaiviųjų gėrimų, šokolado batonėlių.

4. Jei Jūsų vaikas turi sveikatos ar kitų problemų, prašome tėvelių apie tai informuoti stovyklos vadovus ir jei reikia, atvešti vaistus, kuriuos galima laikyti būrio vadovo kambaryje.

5. Prašome tėvelių nedėti vaikams maisto produktų, jų negalima laikyti kambariuose. Higienos ir švaros sumetimais kambariuose galima laikyti tik geriamą vandenį.

6. Vaikai į stovyklą gali atsivežti mėgstamus žaidimus, daiktus ar sportinį inventorių, tačiau jie patys turi rūpintis šių daiktų saugumu.

7. Jei vaikas yra alergiškas maistui, pašome apie tai mus informuoti iš anksto, pasirašant sutartį. Tokiems vaikams maistas bus ruošiamas be alergizuojančių produktų.

8. Stovyklos organizatoriams iki stovyklos pradžios privaloma pateikti galiojančią stovyklautojo medicininę pažymą arba jos kopiją.

* Visais kitais Jums iškilusiais klausimais, galite pasitarti su mumis.