„Top Fun” stovyklos Lietuvoje pamainos

„Top Fun” vasaros stovyklos tikslas – ugdyti kūrybingas ir savimi pasitikinčias asmenybes, kurios nesidrovėtų atskleisti savo talentus ir juos nuolat puoselėtų. Su jaunaisiais stovyklautojais intensyviai dirbama, tačiau tai nereiškia, kad vaikai neturi nė minutės poilsiui. Mūsų stovyklos programa organizuojama labai atsakingai, todėl atsižvelgiame į visus stovyklautojų poreikius. O kad atostogų gamtos prieglobstyje džiaugsmą galėtų patirti kuo daugiau vaikų – paprastai organizuojamos net kelios „Top Fun” stovyklos Lietuvoje pamainos. Visada džiaugiamės sulaukę susidomėjimo, į savo būrį priėmę naujų veidų ar išvydę jau keletą metų iš eilės grįžtančius ištikimus stovyklautojus. Stovyklos vadovams ir mokytojams labai smagu stebėti jų progresą, padėti atskleisti unikalius kiekvieno gebėjimus, perduoti dalį neįkainojamos patirties.

Stovyklos Lietuvoje

Atėjus šiltajam metų laikui, atšilus orams ir pasibaigus ilgiems bei sunkiems mokslo metams, ko gero didžiausiu galvos skausmu tampa kokybiškas ir saugus vaiko poilsis. Kad ir kaip būtų gaila, atostogauti kartu su atžalomis visą vasarą tėveliai paprastai neturi galimybių. Būti išsiųsti pas senelius nenori patys mažieji, o šiaip ar taip pastaruoju metu tokių galimybių vis mažėja. Pasaulis nuolat plečiasi ir gyventojai jau daug metų keliasi į miestus, todėl dažnai net seneliai būna įsikūrę čia. Žinoma, gerai tiems, kurie gyvena užmiestyje, dideliame nuosavame name su erdviu kiemu. Tuomet vaikai ir ten smagiai gali praleisti atostogas bei susigalvoti pramogų namuose. O kaip elgtis tiems, kurie gyvena daugiabučiuose ir viskas, kuo per vasarą gali pasidžiaugti vaikai – siauri kiemai tarp jų? Ką daryti, jei norite, kad vaikai atostogas praleistų ne asfaltuotose aikštelėse, o pasidžiaugtų natūralia gamta? Kad liktų kuo daugiau spalvingų ir šypseną keliančių prisiminimų? Kad susirastų naujų draugų ir išmoktų daugybės naujų žaidimų, įvairių šokių, dainavimo subtilybių, įvaldytų vaidybos meną ir be proto smagiai praleistų laiką? Atsakymas paprastas, Jums tik reikia pasidomėti, kokios stovyklos Lietuvoje gali tai pasiūlyti. O mes užtikriname, kad geresnio pasiūlymo nei vaikų vasaros stovykla „Top Fun” tikrai nerasite. Juk ugdyti talentus ir gebėjimus kartu su žymiausiais mokytojais yra kur kas smagiau net už vasarą užmiesčio name.

„Top Fun” stovyklos Lietuvoje mokytojai

„Top Fun” stovyklos Lietuvoje mokytojai – patyrę ir žinomi Lietuvos scenos veidai. Tai garsiausi aktoriai, atlikėjai ir šokėjai, kurie mielai bendrauja su vaikais, dalijasi savo žiniomis, pataria ir ugdo jaunuosius talentus. Kiekvieną vasarą jaunieji stovyklautojai turi galimybę susipažinti su tokiomis garsenybėmis kaip:

  • Aktorė Ineta Stasiulytė.
  • Aktorius Vitalijus Cololo.
  • Šokėjas Deividas Meškauskas.
  • Atlikėjas Lukas Pačkauskas.
  • Aktorė ir dainininkė Ingrida Žiliūtė.
  • Šokėjas Paulius Šinkūnas.

O kartais sulaukiame ir kitokių svečių. Praėjusią vasarą stovyklos narius aplankė ką tik iš dainų konkurso „Eurovizija” grįžęs atlikėjas Vaidas Baumila. Švieži įspūdžiai ir  istorijos tiesiog prikaustė mažųjų dėmesį. Taigi, visai nesvarbu, ar Jūsų vaikas nori šokti ar dainuoti, vaidinti ar vesti renginius, ar tiesiog smagiai ir kūrybingai praleisti laiką – stovyklos „Top Fun” mokytojai pasiruošę atsakyti į visus jų klausimus, o jauni ir energingi vadovai pasirūpins, kad laikas praleistas stovykloje būtų dar smagesnis. Jie ne tik prižiūri jaunuosius stovyklautojus, organizuoja veiklą ir derina programą, tačiau taip pat tampa tikrais Jūsų atžalų draugais.