Bendra informacija

stovyklos

Jau devintus metus Top Fun Akademija organizuoja kūrybines vaikų stovyklas, kurių metu stovyklautojai mokomi dainavimo, aktorinio meistriškumo ir gatvės bei pramoginių šokių paslapčių. Šiose stovyklose laukiame kūrybingų, meninę gyslelę ar talentą turinčių vaikų, kurie nori pasisemti patirties iš pačių geriausiųjų – Deivido Meškausko, Ingridos Žiliūtės, Pauliaus Šinkūno, Cololo, Inetos Stasiulytės, Luko Pačkausko ir kitų žinomų Lietuvos žmonių. 2013-2014 metų vasarą stovyklautojus lankė TV muzikinio projekto “X Faktorius” dalyviai, o šiais metais lauks dar kiti nauji žinomi žmonės, atlikėjai, muzikantai, aktoriai. Kaip visada pažadame, kad mūsų stovyklos bus nerealiai linksmos, pilnos įspūdžių ir pačios geriausios Lietuvoje!

Taip pat bus nepamiršti ir kiti tradiciniai užsiėmimai – sportinės bei protinės rungtys, smagūs žaidimai, viktorinos, karaoke ir kino vakarai. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną skelbiami geriausieji stovyklautojai ir komandos, kurių lauks staigmenos ir prizai. Baigiamojo koncerto metu vaikai kartu sudainuos Top Fun stovyklos himną ir sušoks “flash mob” šokį – tai bus jų dovana tėveliams.

Top Fun Stovyklos savo stovyklautojams siūlo puikias gyvenimo sąlygas bei aplinką kaimo turizmo sodyboje “Roko sodyba“. Vaikai gyvena gražiuose dviviečiuose kambariuose su visais patogumais, maudosi baseine, lanko sodyboje esančius elnius ir mėgaujasi gražia sodybos teritorija.

Bendra informacija apie 2019 metų vaikų vasaros stovyklas:

Vaikų amžius:  nuo 6 iki 14 metų

Stovyklos kaina:  245 EUR

*Su maitinimu 4 kartus per dieną, nakvyne dviviečiuose kambariuose su patogumais, programa ir sveikatos draudimu.

 Stovyklų pamainos:

2019 m. liepos 7-12 d.  

2019 m.liepos 21-26 d.  

Dienotvarkė:

09:00 – 10:00 Mankšta

10:00 – 11:00 Pusryčiai

11:00 – 13:00 Kūrybinė veikla, laisvas laikas

13:00 – 14:00 Pietūs

14:00 – 16:00 Rungtys, komandinis darbas, stovyklos svečiai ir užsiėmimai

16:00 – 17:00  Pavakariai

17:00 – 19:00 Žaidimai ir laisvas laikas

19:00 – 20:00  Vakarienė

20:00 – 23:00  Kino ir karaoke vakarai, žaidimai, šokiai

23:00 – 09:00 Miego metas

Stovykos programa*:

Pirmoji diena

Atvykimas. Susipažinimas. Programos ir taisyklių pristatymas. Maudynės, pramogos lauke, žaidimai. Susipažinimo vakarėlis.

Antroji diena

Prasideda rungtys, meniniai užsiėmimai, vaikai renka taškus, kurie bus suskaičiuoti stovyklos pabaigoje. Užsiėmimų metu vaikai mokomi šokių, dainavimo ir aktorinio meistriškumo paslapčių, į stovyklą atvyksta vienas iš žinomų mokytojų profesionalų – Deividas Meškauskas, Lukas Pačkauskas, Ineta Stasiulytė, Ingrida Žiliūtė, Paulius Šinkūnas, Cololo ar kitas žinomas Lietuvos žmogus. Filmų vakaras.

Trečioji diena

Stovyklautojus aplanko žymus žmogus, atvyksta vienas iš žinomų mokytojų profesionalų – Deividas Meškauskas, Lukas Pačkauskas, Ineta Stasiulytė, Ingrida Žiliūtė, Paulius Šinkūnas, Cololo ar kitas žinomas Lietuvos žmogus. Vyksta diskusijos, poklabiai, atliekamos tam tikros kūrybinės užduotys ir rungtys, karaoke vakarėlis.

Ketvirtoji diena

Vaikai rungtyniauja, žaidžia, renka taškus savo komandai. Užsiėmimų metu vaikai mokomi šokių, dainavimo ir aktorinio meistriškumo paslapčių,  į stovyklą atvyksta vienas iš žinomų mokytojų profesionalų – Deividas Meškauskas, Lukas Pačkauskas, Ineta Stasiulytė, Ingrida Žiliūtė, Paulius Šinkūnas, Cololo ar kitas žinomas Lietuvos žmogus. Vakare rodomas filmas.

Penktoji diena

Fizinės ir protinės rungtys, žaidimai, protų mūšiai. Užsiėmimų metu vaikai mokomi šokių, dainavimo ir aktorinio meistriškumo paslapčių. Vaikus aplanko savigynos klubo GINTIS treneriai, kurie pasakoja vaikams apie savigyną ir jos svarbą, moko savigynos meno. Mokymai vyksta linksmo žaidimo forma. Vakare – karaoke arba šokiai.

Šeštoji diena

Ruošiamės vakariniam koncertui ir pasirodymams, į kuriuos pakviesti ir vaikų tėveliai. Sumuojami komandų surinkti taškai. Vakare baigiamasis stovyklos koncertas, geriausiųjų apdovanojimai bei tortas. Išvykimas.

*Stovyklos programa gali keistis.