Stovyklos vieta

Nuo 2014 metų vasaros Top Fun Akademijos vaikų vasaros stovyklos vyksta  kaimo turizmo sodyboje  „Roko sodyba“, Stasiūnų kaime, Kaišiadorių raj. (nuo Vilniaus 60 km, nuo Kauno 40 km., važiuojant iš Vilniaus nusukimas ties Žiežmariais į dešinę).

Tai labai graži sodyba, esanti šalia Strošiūnų kraštovaizdžio draustinio, su patogiu privažiavimu tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno pusės. Stovyklos teritorijoje yra trys tvenkiniai, nuostabus elnynas, krepšinio, futbolo aikštelės,  pavėsinės, lauko baseinas ir dar daug kitų pramogų.

Sodyba yra pilnai pritaikyta vaikų vasaros stovykloms, visa teritorija yra aptverta ir saugoma. Tvenkiniai yra saugiu kelių šimtų metrų atstumu nuo pagrindinių pastatų.

Sodyba yra su visais patogumais – dviviečiai kambariai su dušais ir WC.  Ji yra puikiai pritaikyta kūrybinei veiklai – yra lauko pavėsinė, tinkama užsiėmimams ir koncertams. Taip pat yra ir uždaros salės, kuriose vyksta karaoke, kino vakarai bei užsiėmimai, kai lauke prastas oras. Stovyklautojai galės aplankyti sodybos terororijoje esantį elnyną ir pašerti gyvūnus. O karštą vasaros dieną atsivėsinti dideliame lauko baseine.

1 komentarai: "Stovyklos vieta"

  • Parašė: Simona Parašytas: 2013/02/03

    atsakyti

    Sveiki,
    Noriu paklausti po kiek vaikų gyvena vienam kambary?