Stovyklos mokytojai

„Top Fun” stovyklos mokytojai – išskirtinės asmenybės, dalyvavusios įvairiuose televizijos projektuose, rengusios skirtingus šou, vaidinusios lietuviškuose filmuose, serialuose, stačiusios spektaklius ir kitaip prisidėjusios prie kultūros puoselėjimo. Tai choreografai, aktoriai, muzikantai… Jie kiekvieną vasarą aplanko stovyklos dalyvius, o jaunuoliai labiausiai džiaugiasi sulaukę progos su jais smagiai pasišnekučiuoti ar išgirsti įspūdingų istorijų apie scenos užkulisiuose vykstantį pasiruošimą bei kitus nuotykius. Susitikimas su mokytojais yra viena laukiamiausių programos dalių į kurią su malonumu įsitraukia tiek jauniausi, tiek ir vyriausi.

Stovyklos mokytoja Ineta

Vasaros stovyklos „Top Fun” mokytoja Ineta Stasiūlytė – viena geriausiai pažįstamų Lietuvos aktorių. Tai visada plačia šypsena ir gera nuotaika pasipuošusi moteris, kuri randa bendrą kalbą su bet kokio amžiaus vaikais. Ineta mus noriai lanko ir dalijasi viskuo, ką moka pati. Tai profesionali aktorė, baigusi Lietuvos teatro ir muzikos akademiją, vaidinusi daugelyje lietuviškų filmų, įkūnijusi dešimtis personažų teatre. Savo kūrybinį kelią Ineta pradėjo būdama gana jauna, pirmuosius vaidmenis sukūrė dar mokydamasi mokykloje, todėl jauniesiems stovyklos dalyviams jos istorijos atrodo įkvepiančios ir skatinančios siekti savo svajonių, juk panašaus amžiaus yra ir jie.

Stovyklos mokytojas Deividas

Deividas Meškauskas yra vienas geriausiai atpažįstamų stovyklos mokytojų. Juk ne taip seniai vykęs projektas „Šok su manim”, kuriame dalyvavo ir jis, tiesiog prikaustė jaunuosius žiūrovus. Deividas dalyvauja įvairiuose konkursuose, kuriuose ne retai ir nugali. Jis ne tik šokėjas, jis taip pat ir choreografas. Šiuo sportu užsiima jau daugelį metų, todėl būsimiesiems šokėjams gali daug patarti, pasidalinti sukauptomis žiniomis, papasakoti apie šokio subtilybes ir net tykančius pavojus. Jaunieji vasaros stovyklos „Top Fun” dalyviai su nekantrumu laukia Deivido apsilankymų, o pastarasis visada nusiteikęs su jais nuoširdžiai pabendrauti.

Stovyklos mokytojas Vitalijus

Ko gero nėra nė vieno nežinančio visų galų meistro Vitalijaus Cololo. Už nepaprastai gerą jumoro jausmą vaikų mylimas svečias mus taip pat aplanko vasaros stovyklos metu. Vitalijus – tai mokytojas, kuris visada sugeba pralinksminti ir net apie rimtus dalykus kalbėti linksmai. Per keliolika darbo televizijoje metų Vitalijus sukaupė neįkainojamos patirties ir šimtus smagių istorijų, kurias išgirsti visada nepaprastai įdomu. O juk nevalia pamiršti ir pedagoginio išsilavinimo, kurį Cololo yra įgijęs. Dėl šios priežasties su vaikais bendrauti jam tik lengviau. Vitalijus yra ryški asmenybė, nuolat matoma televizijos ekranuose. Jis dažnai vaidina lietuviškuose filmuose, veda įvairius renginius, dalyvauja projektuose. Juokas – tai priežastis, dėl kurios jis taip traukia vaikus. Pašnekesiai su Cololo visada smagūs ir kupini gerų emocijų.

Stovyklos mokytojas Lukas

Lukas Pačkauskas vaikams geriau žinomas kaip tiesiog Lukas iš „Kastanedos”. Kas gi nėra girdėjęs šios grupės pavadinimo ar dainų. Lukas yra profesionalus muzikantas ir dainų autorius. Taip pat vienas iš mūsų stovyklos įkūrėjų. „Top Fun” Lukui yra dėkinga už fantastišką himną, kurį jis parašė specialiai mums. Kiekvienas atvykęs jį išgirsta ir visi pamilsta. Lukas dalyvauja stovyklos veikloje nuo pat jos gyvavimo pradžios, todėl puikiai žino visas buvimo čia subtilybes, yra susipažinęs su daugybe čia buvusių vaikų, dalyvavęs ne vienoje stovyklos šventėje ir ne prasčiau nei kas kitas žino, ko vaikams reikia, kad jie jaustųsi iš tikrųjų laimingi..