Stovyklos mokytojai ir svečiai

Pagrindiniai Top Fun vasaros stovyklų mokytojai-svečiai:

 

LUKAS PAČKAUSKASvienas iš Top Fun Akademijos įkūrėjų, dainų autorius ir atlikėjas, grupės „Kastaneda“ narys. Top Fun stovyklos himno autorius.

 

 

DEIVIDAS MEŠKAUSKAS – pramoginių šokių mokytojas ir šokėjas, įvairių konkursų laureatas, projekto „Šok su manimi“ nugalėtojas ir dalyvis bei choreografas.

 

 

 

INGRIDA ŽILIŪTĖ – dainavimo bei miuziklo mokytoja, Lietuvos miuziklų aktorė ir dainininkė, muzikinių projektų „Žvaigždžių vartai“, „Chorų karai“ bei dainų konkurso „Eurovizija 2008″ dalyvė, įvairių miuziklų ir roko operų atlikėja, popmuzikos ir džiazo festivalių laimėtoja, merginų grupės „Kas jos tokios?“narė. sukūrė vaidmenis lietuviškuose miuzikluose „Kuprelis“, „Mirtinas bučinys“ ir kt.

 

 

PAULIUS ŠINKŪNAS – Show Dance, TV Style Dance ir Street dance mokytojas ir profesionalus šokėjas, choreografas, 2009 metų laidos „Lietuvos talentai“ finalininkas, Vilniaus šokių studijos „Todes“ koncertinės trupės narys, muzikinių ir šokių TV projektų choreografas.

 

 

INETA STASIULYTĖ – Lietuvos teatro ir televizijos aktorė, buvusi projekto „Šok su manimi dalyvė“.

 

 

 

COLOLO – graikų kilmės lietuvių humoristas, renginių vedėjas, aktorius bei režisierius, pedagogas. Ne vienerius metus džiugindavo Top Fun vaikus savo istorijomis ir žaidimais. Labai liūdime, kad netekome tokio nuostabaus žmogaus ir mokytojo.

 

 

EGIDIJUS STANKEVIČIUS – klubo „Gintis“ treneris, Top Fun stovyklų savigynos pamokų mokytojas. Daugiau informacijos www.gintis.lt.

 

 

 

DARIUS NADZEIKA – klubo „Gintis“ instruktorius asistentas, Top Fun stovyklų savigynos pamokų mokytojas.

 

 


X FAKTORIAUS DALYVIAI – 2013 vasarą Top Fun stovyklautojus lankė populiaraus muzikinio televizinio projekto “X Faktorius” dalyviai.