Vaikų stovyklos taisyklės

Kiekvienas pas mus atvykęs turi laikytis „Top Fun” vaikų stovyklos taisyklių. Taip, puikiai suprantame, kad nuo įvairių taisyklių ir apribojimų galiojančių mokykloje vaikai per devynis mokslo mėnesius tikrai pavargsta, tačiau tam, kad būtų užtikrintas jo paties ir kitų stovykloje esančių jaunuolių saugumas, privalu laikytis tam tikrų nurodymų. Be to, tai ne tik sumažina riziką susižeisti ar sužaloti kitus, tačiau ir ugdo atsakomybės jausmą. Drausmingas elgesys gali puikiai derėti su smagiomis atostogomis stovykloje ir tai tik prisideda prie savarankiškos asmenybės puoselėjimo. Stovykla įsikūrusi privačioje sodyboje, kurios kieme yra erdvus baseinas, todėl ypač griežtos taisyklės galioja maudynių metu. Tačiau ir visais kitais atvejais būtina klausyti vadovo komandų ir jas vykdyti. Tik saugiai ir draugiškai bendradarbiaujant atostogauti stovykloje bus smagu, kitu atveju gali nukentėti ir pats stovyklautojas ir stovyklos inventorius. Be to, už prastą ir nedrausmingą elgesį, sukeltą pavojų sau ir kitiems, taisyklių nesilaikymą stovyklautojas gali būti nedelsiant išprašytas iš vasaros stovyklos. Tačiau niekas nenori, kad taip atsitiktų, tad verčiau elgtis tinkamai. Apgalvotas elgesys gyvenime pravers kiekvienam, todėl šių savybių ugdymui skiriame daug dėmesio.

Vaikų stovyklos

Stovyklos – linksmas būdas praleisti vasaros atostogas ir parsivežti neišdildomų prisiminimų. Daugelis stovyklose bent kartą buvusių vaikų noriai čia važiuoja kiekvienus metus. Naujos pažintys, nauji draugai, nepaprastai draugiški vadovai ir dar daug daug smagių nuotykių laukia tų, kurie atvyksta į „Top Fun” vasaros stovyklas. Mūsų pasiūlymas – tai nuostabios šešios dienos, kurias jaunieji stovyklautojai praleidžia itin aktyviai. Stovykloje jų laukia maudynės moderniame baseine, subalansuota mityba (net keturis kartus per parą, taip pat turime galimybę pasiūlyti specialų meniu alergiškiems vaikams, kuriame nebus alergiją keliančių produktų) patogūs kambariai (apgyvendiname po du vaikus viename) užsiėmimai gryname ore, smagios vakaronės, šokiai stovyklos diskotekoje ir kiekvieną dieną vis nauji iššūkiai bei užduotys. Visą laiką, kol būna stovykloje, vaikai yra įtraukti į motyvacines rungtynes. Šios rungtynės vyksta tarp stovyklautojų būrių, į kuriuos jie yra pasidalinę (tokiu būdu ir pažinti vienas kitą gali geriau). Už įvairias užduotis, kurias sugeba atlikti greit ir teisingai, būriams skiriami taškai. Paskutiniąją dieną stovykloje skaičiuojami komandų taškai ir skelbiami nugalėtojai. Tapti stovyklos čempionu – didžiulė garbė, todėl dalyviai nuolat orientuoti į šį tikslą. Taigi, „Top Fun” stovyklose ne tik ugdomi kūrybiniai jaunųjų stovyklautojų gebėjimai, tačiau ir teigiamos asmeninės savybės. Siekiama, kad kiekvienas atvykęs taptų atkaklia ir šiek tiek užsispyrusia asmenybe, kad ryžtingai kovotų ir siektų užsibrėžtų tikslų.

Vaikų stovyklos taisyklės tėvams

Tėvams taip pat galioja tam tikros vaikų stovyklos taisyklės. Žinoma, čia atžalos lieka vienos ir už jų saugumą atsako vadovai, tačiau norint, kad viskas vyktų sklandžiai, be abejonės reikalingas ir tėvų indėlis. Prieš palikdami vaikus „Top Fun” vaikų vasaros stovykloje tėvai privalo pateikti keletą dokumentų. Kad registracija būtų sėkminga reikia vaiko asmens dokumento kopijos, taip pat galiojančios medicininės pažymos apie sveikatos būklę. Tik tokiu atveju galėsime tinkamai pasirūpinti Jūsų vaiku ir priimti į savo smagų būrį. Atveždami savo vaiką į „Top Fun” vasaros stovyklą tėvai įsipareigoja pasiimti jį numatytu laiku, o nesėkmės atveju, jei jaunuolis bus iš jos išprašytas, iš karto po to, kai bus apie tai informuoti.