Video pamokos

2010 m. Top Fun Akademija pradėjo filmuoti lietuviškas video pamokas, kurias galima pamatyti TEO Gala Televizijos video nuomoje.

Šiuo metu jau yra nufilmuota daugiau kaip 30 skirtingų video pamokų. Tai pramoginių ir latino šokių pamokos su Deividu Meškausku ir Justina Mozolyte. Šių pamokų tikslas – padėti Jums išmokti čia-čia-čia, rumbą, valsą, džaivą, salsą neišeinant iš namų. Kiekvienam šokiui yra skirta po kelias pamokas, pradedant nuo paprastų žingsnelių ir baigiant sudėtingesnėmis kombinacijomis pažengusiems.

Tai pat Gala TV nuomoje galite pamatyti gatvės šokių, “house” stiliaus ir breiko pamokas su   profesionaliais šokėjais bei mokytojais – Pauliumi Šinkūnu, Natalija Filipovič ir breikeriu BBoy Vykiu. Jų filmavime dalyvavo ir šokti kartu moko Top Fun Akademijos mokiniai.

Yra nufilmuotos ir Kalėdinės šventinės džaivo ir valso pamokos su aktore, “Šok su manimi” dalyve Ineta Stasiulyte ir choreografu Deividu Meškausku. Jos skirtos pažengusiems šokėjams, norintiems sutikti šventes šokio ritmu. Taip pat šokių meno ir šiuo metu ypač populiaraus “flash mob” gali išmokti ir jaunimas, pasižiūrėję specialų Kalėdinį Top Fun Akademijos šokį vaikams ir jaunimui.

Top Fun Akademija kartu su klubu “Gintis” nufilmavo savigynos pamokas. Šių pamokų tikslas – supažindinti su pagrindiniais savigynos principais ir išmokyti apsiginti skirtingose gyvenimiškose situacijose. Pamokose dalyvauja, savo patirimi dalinasi ir savigynos mokosi Marius Mačiulis, Nijolė Pareigytė, Stano, Lukas, Dunis, Deividas Meškauskas, Donata Baltrušaitytė, Ineta Stasiulytė bei Paulius Šinkūnas. Savigynos pamokos skirtos ir vaikams, ir moterims, ir vyriškai auditorijai.

2012 m. buvo nufilmuotos grožio ir sporto pamokos. Šios pamokos skirtos visiems, besirūpinantiems savo išvaizda, sveikata, mėgstantiems sportuoti ir norintiems kuo daugiau sužinoti apie sveiką mitybą, veido ir kūno odos priežiūrą, įvairias grožio procedūras bei tarptautinio etiketo normas. Šių pamokų svečiai – grupės PINUP GIRLS, NAUJOSIOS PUPYTĖS, taip žinomi Lietuvos žmonės, tokie kaip dainininkų pora Algis iš grupės PATRULIAI bei jo žmona dainininkė Melisandra, Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė, Gytis Šapranauskas, humoristas Cololo, daininkė Ingrida Kazlauskaitė, etiketo žinovas Arminas Lydeka bei plastikos chirurgas Darius Radzevičius.

2 komentarai: "Video pamokos"